Ви зараз тут >Щодо планів запровадження стимулюючого регулювання для енергопостачальних компаній та удосконалення механізму приєднання до електричних мереж

Щодо планів запровадження стимулюючого регулювання для енергопостачальних компаній та удосконалення механізму приєднання до електричних мереж


eau's picture

By eau - Posted on 15 May 2015

15 травня 2015 року відбулась зустріч президента ВГО «ЕАУ» Василя Котко та віце-президента ВГО «ЕАУ» Олександра Рогозіна з в.о. Голови НКРЕКП Дмитром Вовком, членами Комісії Борисом Циганенко, Валерієм Тарасюком та керівництвом департаментів із регулювання відносин у сфері енергетики та департаменту роздрібних ринків.
На зустрічі обговорювались питання запровадження стимулюючого регулювання енергопостачальних компаній, зокрема, параметри регулювання, що мають довгостроковий строк дії, та показники якості послуг, за якими здійснюватиметься коригування необхідного доходу компаній.
Було також проведено обговорення зауважень та пропозицій Асоціації до концептуальних змін законодавства з питань приєднання, запропонованих Кабінету Міністрів листом НКРКП від 15.04.2015№3590/15/61-15 (див. повідомлення в новинах за 15 квітня ц. р). За результатами дискусії учасники зустрічі дійшли згоди щодо врахування переважної більшості зауважень та пропозицій Асоціації при подальшому доопрацюванню законодавства з цих питань.