22 червня 2020 року Перша енергетична асоціація України направила лист на адресу Голови ВРУ, Голови Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, а також Прем’єр-міністра України щодо підтримки проекту Закону №3658 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії», зареєстрованого у Парламенті 15 червня 2020 року.

«Запропоновані у законопроекті законодавчі зміни попередньо були викладенні у Меморандумі про взаєморозуміння між Урядом України та виробниками електроенергії з ВДЕ і знайшли свою підтримку з боку Енергетичного співтовариства. Прийняття закону не лише допоможе зберегти інвестиційну привабливість України, зменшити вірогідність арбітражних судів з інвесторами та зберегти робочі місця, але й сприятиме подальшій інтеграції ОЕС України з європейською системою ЕЕГГ80-Е», – говориться в листі.

Асоціація закликає підтримати законопроект № 3658 як такий, що послаблює кризу в енергетиці та сприяє збалансуванню інтересів учасників ринку електроенергії України.

ЛИСТ ГС “ПЕАУ” НА АДРЕСУ КЕРІВНИЦТВА ВРУ ТА УРЯДУ УКРАЇНИ ЩОДО ПІДТРИМКИ ЗАКОНОПРОЕКТУ № 3658.