Ви зараз тут >06.04.2020 Звернення Громадської спілки «Перша енергетична асоціація України» до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо критичного стану енергетичної та вугільної галузі.

06.04.2020 Звернення Громадської спілки «Перша енергетична асоціація України» до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо критичного стану енергетичної та вугільної галузі.


Зображення користувача eau.

By eau - Створено 06 Квітень 2020

6 квітня 2020 року Громадська спілка «Перша енергетична асоціація України» направила листи до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з проханням втрутитись у ситуацію, що склалася в енергетиці України, для виведення енергетичного комплексу України з критичного стану, який несе загрозу не тільки галузі, але й енергетичній безпеці країни.
Зокрема, в листі Асоціація пропонує вжити низку першочергових заходів, які мають усунути негативні тенденції на ринку електричної енергії, та врятувати електроенергетичний комплекс України від непрогнозованих наслідків.

ДолученняРозмір
list_prezidentu_ukrayini_zelenskomu_v._o_vid_06.04.2020_no_02-81-1.pdf155.98 КБ
Теги