ШАНОВНІ ПАНОВЕ!


Громадська спілка "Перша енергетична асоціація України" є неприбутковою громадською професійною спілкою енергетиків України, що здійснює свою діяльність на засадах самоврядування, добровільності, рівноправності своїх членів, відкритості, гласності та демократичності.
Основною метою діяльності Асоціації є об’єднання зусиль суб’єктів енергетичного ринку та спрямування їх на побудову конкурентного та збалансованого ринку енергії, адаптованого до енергетики Європейського Співтовариства, задоволення та захист економічних та соціальних інтересів її членів.
До складу Асоціації входять провідні енергетичні підприємства та організацій України, серед яких: ТОВ "ДТЕК Східенерго", ПАТ "ДТЕК"Дніпрообленерго",
ТОВ "Енергоінвест", ПАТ "Одесагаз" та інші.
Асоціація співпрацює з органами державної влади, громадськими організація, Комітетом з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України, Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, НКРЕКП, Федерацією роботодавців України та іншими організаціями.
"Перша енергетична асоціація України" запрошує Вас до співробітництва для всебічного розвитку та процвітання енергетичної галузі України!


З повагою,
Президент Асоціації
Котко В.Г.