Ви зараз тут >новини

новини


Зображення користувача eau.

Дайджест енергоринку. Випуск 6 sticky icon

До вашої уваги пропонуємо шостий випуск нашого дайджесту енергоринку із оглядом основних новин та знакових подій у сфері енергетики.

Зображення користувача eau.

22.10.2018 Щодо блокування публікації Постанови НКРЕКП № 389 від 14.06.2018 "Про затвердження Тимчасової методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу". sticky icon

Асоціація за рішенням Президії направила листи Прем'єр-міністру України Гройсману В. Б., НКРЕКП та в газету "Урядовий кур"єр".

Зображення користувача eau.

18.10.2018 відбулося засідання Президії ГС «Перша енергетична асоціація України». sticky icon

18.10.2018 на засіданні Президії ГС «Перша енергетична асоціація України» розглянуто питання щодо кризового фінансово-економічного стану газорозподільчих компаній, викликаного блокуванням з 2016 року перегляду тарифів на послуги розподілу природного газу і встановлення їх на економічно обґрунтованому рівні. Це фактично позбавило підприємства необхідних фінансових ресурсів для обслуговування системи газопостачання, їх безаварійної експлуатації. Намічено дії Асоціації як громадського об'єднання, направлені на виправлення ситуації.

Зображення користувача eau.

08.10.2018 Дайджест енергоринку. Випуск 5 sticky icon

До вашої уваги пропонуємо п`ятий випуск нашого дайджесту енергоринку із оглядом основних новин та знакових подій у сфері енергетики.

Зображення користувача eau.

24.09.2018 Комітетські слухання в Комітеті ВР з питань ПЕК на тему: "100 днів до роботи оновленої НКРЕКП. Чи стала Комісія більш професійна та незалежна." sticky icon

21 вересня 2018 року у Комітеті ВР з питань ПЕК під головуванням В. о. Голови Комітету Добровського О. Г. відбулися Комітетські слухання на тему: "100 днів роботи оновленої НКРЕКП. Чи стала Комісія більш професійна та незалежна". В заході взяли участь: депутати ВРУ, Голова та Члени НКРЕКП, керівники енергетичних компаній, представники громадських об’єднань, представники Європейської Комісії та міжнародних фінансових організацій, експерти. У слуханнях взяв участь і виступив Президент ГС «ПЕАУ» В. Котко.

Тези виступу Президента ГС "ПЕАУ" В. Котка викладені нижче:

Зображення користувача eau.

06.09.2018 Дайджест енергоринку. Випуск 4 sticky icon

До вашої уваги пропонуємо четвертий випуск нашого дайджесту енергоринку із оглядом основних новин та знакових подій у сфері енергетики.

Зображення користувача eau.

06.08.2018 Дайджест енергоринку. Випуск 3 sticky icon

До вашої уваги пропонуємо третій випуск нашого дайджесту енергоринку із оглядом основних новин та знакових подій у сфері енергетики.

Зображення користувача eau.

26.07.2018 Щодо тиску на НКРЕКП sticky icon

Щодо факту незаконного тиску на посадових осіб НКРЕКП

В останні дні тривожні події заполонили наше життя: практично кожного дня, як не на війні, то на дорогах гинуть дорослі і діти під колесами мажорів та несправних авто, контрабанда на кордонах спустошує державну казну на мільярди грн., незаконна вирубка лісу загрожує катастрофою для довкілля, багато років не стихають бурштинові війни, систематично нехтуються закони при забудовах міст і т. і. Усе це, поза сумнівом, є наслідком безкарності за порушення Законів України. Судячи з усього, “хвороба безкарності” стрімко розповсюджується і далі.

Зображення користувача eau.

05.07.2018 Дайджест енергоринку. Випуск 2 sticky icon

До вашої уваги пропонуємо другий випуск нашого дайджесту енергоринку із оглядом основних новин та знакових подій у сфері енергетики.

Зображення користувача eau.

07.06.2018 Дайджест енергоринку. Випуск 1 sticky icon

До вашої уваги пропонуємо перший випуск нашого дайджесту енергоринку із оглядом основних новин та знакових подій у сфері енергетики.