Ви зараз тут >Кияшко Юрій Іванович

Кияшко Юрій ІвановичЧлен президії ВГО "ЕАУ"


Кияшко Ю.І.

Народився 11 грудня 1950 року у м. Вознесенськ Миколаївської області.

Освіта вища, закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості, кваліфікація - інженер-економіст.

Трудову діяльність розпочав у 1968 слюсарем на Київському авіаційному заводі. Після служби в армії у 1971 продовжив трудовий шлях слюсарем на Київському заводі напівпровідникових приладів. З 1974 працював у Проектно-конструкторському технологічному інституті Мінхарчопрому України подалі з 1981 – Інститут "Південдіпронафтопровід" Міністерства нафтової промисловості. З 1992 – Держцінінспекція України, старший державний інспектор, заступник начальника управління. Держцінінспекція Мінекономіки України, заступник начальника управління, начальник управління контролю цін на продукцію виробничо-технічного призначення.
З 1998 – Мінкономіки України, начальник управління ціноутворення на продукцію паливно-енергетичного комплексу, металургійної та хімічної промисловості, заступник керівника Департаменту структурної політики - начальник управління цінової політики в базових галузях промисловості. З 2000 р. по 2006 р. – член Національної комісії регулювання електроенергетики України.

З 2006 року віце-президент, радник Президента Всеукраїнської Громадської організації "Енергетична Асоціація України", радник Голови НКРЕ України.