Ви зараз тут >Основні напрямки діяльності ВГО "ЕАУ" на 2013 рік.

Основні напрямки діяльності ВГО "ЕАУ" на 2013 рік.


Зображення користувача eau.

By eau - Створено 18 Січень 2013

1.Захист економічних та соціальних інтересів членів ВГО "ЕАУ".

2. Участь у роботі з удосконалення енергетичного законодавства України та оновлення Енергетичної стратегії України до 2030 року.

3. Здійснення громадського контролю за впровадженням стимулюючого тарифного регулювання в електроенергетиці, передбаченого Національним планом дій щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки.

4. Здійснення громадського контролю за поетапною ліквідацією перехресного субсидування в електроенергетиці.

5. Взаємодія з органами державної влади та спільні дії з громадськими установами та організаціями щодо лібералізації ринку електроенергії в Україні.

6. Громадський контроль та участь в реалізації плану заходів по запровадженню нової моделі ринку електроенергії в Україні на 2013 рік, зокрема:
- щодо прийняття Закону України “Про засади функціонування ринку електричної енергії України”;
- щодо затвердження правил ринку електричної енергії, у т.ч.”на добу наперед”;
- щодо прийняття кодексу електричних мереж;
- щодо кодексу комерційного обліку.

7. Проведення громадських експертиз діяльності органів виконавчої влади щодо вирішення актуальних питань функціонування та розвитку енергетики, удосконалення законодавства щодо створення рівних умов роботи для суб’єктів оптового ринку електроенергії.

8. Реалізація проекту “Кадровий резерв енергетики”.

9. Участь у роботі громадських рад при НКРЕ, МПЕ та АМК.

10. Сприяння формуванню та підтриманню позитивного іміджу атомної енергетики, публічна підтримка Асоціацією реалізації програм функціонування та розвитку атомної енергетики в Україні, удосконалення законодавства щодо ядерної енергетики.

11. Участь ВГО "ЕАУ" в громадських слуханнях, конференціях, семінарах, круглих столах з питань розвитку паливно-енергетичного комплексів України.

12. Пропагування ідей та цілей Асоціації та її членів через ЗМІ, формування громадської думки щодо необхідності реформування та модернізації паливно-енергетичного комплексу України.

Теги